تبلیغات
تایتانیک کشتی فیلم - دوباره سلام


تایتانیک کشتی فیلم


دوباره سلام
سه شنبه 4 مرداد 1384

سلام من اومدم دلقك واقعا كه ..... .

خبر هری پاتری:

کارشناسان سینمای آمریکا ابراز امیدواری کردند که فیلمهای امسال به موفقیتی فراتر از سال 2004 دست یابند .
به گزارش خبرنگارسینمایی " مهر" مدیران سالنهای سینما درآمریکا ازموفقیت فیلمها درسال جاری ابرازرضایت کرده وخاطرنشان کردند که امید بسیاری به موفقیت فیلمهایی دارند که درحال حاضردرنوبت اکران به سرمی برند .
ازجمله فیلمهایی که امید بسیاری به کامیابیشان وجود دارد می توان به آثاری چون " کینگ کنگ " به کارگردانی " پیترجکسون " اشاره کرد . این درحالیست که فیلم " هری پاتروجام آتش "، که اثری دیگرازمجموعه فیلمهای پرفروش پسرک جادوگراست نیزمی تواند درگیشه جادوکند وموفقیت چشمگیری را برای خالقش رقم بزند .
در ادامه بخوانید...
منبع خبر

اینم لینک نسخه ی کامل کتاب ۶:

http://tbrn.net/hp/Harry_Potter_and_the_Half-Blood_Prince-2005-Full_Release.zip


بعد از این که مطلبی رو در وبلاگ www.harrypotter2003.persianblog.com درباره ی این که خبرگذاری مهر گفته که روز شنبه در بعضی کتابفروشی های تهران کتاب ۶ به صورت هم زمان با دنیا فروخته میشه(به قیمت ۳۳۰۰۰ تومن)ولی هری پاتر گفته بود که نمی دونه این خبر راسته یا نه.

ولی من گشتم و گشتم تا بالاخره تو ایرنا این مطلبو گیر آوردم:

ششمین جلد از سری كتاب‌های "هری پاتر" بانام "هری پاتر وشاهزاده ناتنی" به زبان اصلی (انگلیسی) از روز شنبه ‪ ۲۵‬تیرماه جاری همزمان با فروش جهانی آن، در تهران عرضه می‌شود.

موسسه آموزشی زبان‌های خارجی بیان سلیس روزدوشنبه با بیان این مطلب اعلام كرد : این اثر توسط كتابفروشی‌های "بیان سلیس"، "چشمه" و "زمینه" در تهران در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌گیرد.

" پیش از این ناشر لندنی كار توزیع و ارسال همزمان داخلی و بین‌المللی كتاب‌های هری پاتر رااز ‪ ۱۶‬تیرماه اعلام كرده بود كه این مساله پس از واقعه انفجارهای اخیر لندن با تاخیر روبرو شد.

این موسسه می‌افزاید : با بروز این وقایع و خلل جدی در سیستم حمل و نقل شهری و فرودگاه‌های لندن انتظار می‌رفت كه كار توزیع این كتاب با تاخیر طولانی روبرو شود.

 

فردا صبح ساعت ۴ونیم کتاب چاپ میشه!


مونده،بلومزبری ناشر انگلیسی کتاب خلاصه ی داستان رو فاحش کرده:

مونده،بلومزبری ناشر انگلیسی کتاب خلاصه ی داستان رو فاحش کرده:

نیمه ی تابستونه،ولی مه غیر طبیعی در این وقت سال به شیشه ی پنجره ها می خوره.هری پاتر با نگرانی توی اتاق خوابش در خونه ی دورسلی ها در پریوت درایو با نگرانی منتظر دیدن پروفسور دامبلدوره.یکی از آخرین دفعاتی که اون،مدیر رو دیده بود در یک دوئل تن به تن و ترسناک بود،و هری نمی تونست باور کنه که پروفسور دامبلدور واقعا توی خونه ی دورسلی ها حاضر بشه.چرا پروفسور داره حالا میاد تا اونو ببینه؟اون چه چیزیه که اون نمی تونه صبر کنه تا هری در عرض چند هفته به هاگوارتز برگرده؟ششمین سال تحصیل هری در هاگوارتز از همین حالا با شروع عجیبی آغاز شده،به طوری که دنیای مشنگ ها و ماگل ها با هم گره می خورند ...

نظر فراموش نشه.مرسی.

جلد کامل کتاب ۶(دولوکس آمریکایی)

توی جلد کامل دولوکس آمریکایی که توسط مری گرند پری کشیده شده میشه یه مرد رو دید که به طرف یه خونه ی عجیب میره که رو درش یه مار نقاشی شده و توش یه آدم مرموزه.

http://i.mugglenet.com//hbp/hbpdeluxehuge.jpg

لطفا نظر بدین.من که دیگه نمی تونم صبر کنم.
فیلم تخیلی – فانتزی " تاریخچه نارینا: شیر، جادوگرو کمد لباس " نیز می تواند

ازشانسهای فروش باشد . این اثرازحضور" نیکول کیدمن " درنقش محوری سود می جوید.
" پل درگارابیدیان "، مدیرروابط عمومی سالنهای سینمای آمریکا درگفتگویی اعلام کرد:" فیلمهای خوبی درنوبت اکران وجود دارند که می توانند میزان فروش بلیت درسال جاری را افزایش دهند .با این وجود هدف ما شکستن میزان فروش سال گذشته است وبرای نیل به این هدف راه طولانی را درپیش داریم

 

BBCکرم مزاحم اینترتی که برروی کامپیوتر های شخصی عمل میکند از علاقه کاربران به هری پاتر برای تکثیر خود استفاده می کند.
این کرم با نام Netsky.P بر روی کامپیوتر هایی که سیستم ویندوز دارند عمل می کند و به صورت پست الکترونیکی برای کاربران ارسال شده و در صورت باز شدن ایمیل و کلیک بر روی فایل اجرایی سیستم را آلوده می کند. عنوان هایی که این ویروس از آنها استفاده می کند عبارتند از:
Harry Potter 1-6 book.txt.exe
Harry Potter 5.mpg.exe
Harry Potter all e.book.doc.exe
Harry Potter e book.doc.exe
Harry Potter game.exe
Harry Potter.doc.exe
لینک خبر
نوشته شده توسط رز در سه شنبه 4 مرداد 1384 و ساعت 09:07 ق.ظ
Desined By Mohamad + Alireza